A është ky kosovari që ka më së shumti gjoba nga policia e trafikut?

14:05 | 14 Janar 2020

Një prishtinas mund të mbaj rekordin e gjobave të shqiptuara nga policia e Kosovës.

Duket se aq shumë ka thyer rregullat e trafikut, sa që sa herë ka dal në trafik ka marrë një gjobë, shkruan Magazina.al

Një i ri nga Prishtina, ka pubikuar numrin e madh të gjobave që ka marrë, sa që me to ka mbushur një qese të madhe.

Shoferi i cili duket se është krenarë për këtë, është kritikuar nga komentuesit, pasi kjo tregon se sa I pakujdesshëm është në trafik dhe kjo mund t’I kushtojë jo vetëm financiarisht.

Për më shumë shihni VIDEON :

Klikoni në këtë link, nëse video nuk hapet:
http://video.gjirafa.com/82885756-645270092909394-1260244302018117632-n-mp4

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara