Dita Botërore e Mjedisit i bënë bashk Vjosa Osmanin e Kujtim Shalen

14:35 | 5 Qershor 2020

Dita Botërore e Mjedisit ka bërë bashke Vjosa Osmanin kryetare e Parlamentit dhe Kujtim Shalen nënkryetar i Kuvendit.

Përmes një fotoje të publikuar në facebook, të dytë shihen të buzëqeshur duke mbjellë pemë, raporton arbresh.info.

Postimi i plotë:

Në kuadër të Ditës Botërore të Mjedisit, kryetarja e Kuvendit të Kosovës, dr. Vjosa Osmani, e shoqëruar nga nënkryetari Kujtim Shala dhe bashkëpunëtorët, kanë mbjellë një pemë në hapësirën përpara objektit të këtij institucioni./arbresh.info/

Fotografia e Kuvendi i Kosovës - Skupština Kosova

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara