Bllokohet magjistralja Prishtinë – Mitrovicë, shkak vërshimet

12:28 | 26 Korrik 2018

Magjistralja Prishtinë – Mitrovicë, përkatësisht në fshatin Stanovc është bllokuar sot tërësisht.

Shkak i bllokimit janë bërë reshjet e mëdha të ditëve të fundit dhe kësisoj vërshimet në këtë pjesë, raporton arbresh.info.

Për më shumë shikoni videon më poshtë./Arbresh.info

Bllokohet magjistralja Prishtinë – Mitrovicë

Bllokohet magjistralja Prishtinë – Mitrovicë shkaku i vërshimeve

Gepostet von Arbresh.info am Donnerstag, 26. Juli 2018

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara