Zhvillohen homazhe pranë arkivolit të Hilmi Haradinajt (LIVE)

11:16 | 18 Qershorë 2018

Nën organizimin e Komunës së Deçanit dhe shoqatave të dala nga lufta po zhvillohen homazhe pranë arkivolit të Hilmi Haradinajt.

Për homazhe kanë ardhur qytetarë të shumtë nga të gjitha anët e Kosovës, shkruan arbresh.info.

Po ashtu për homazhe ishin të pranishëm edhe kabineti i kryeministrir Haradinaj si dhe zyrtarë e anëtarë të AAK-së.

Babai i kryeministrit Ramush Haradinaj, Hilmi Haradinaj ka ndërruar jetë dje pas një sëmundjeje të rëndë./Arbresh.info

Zhvillohen homazhe pranë arkivolit të Hilmi Haradinajt – Te Kulla në Gllogjan të Deçanit

Gepostet von Arbresh.info am Montag, 18. Juni 2018

Shpërndaje në rrjete sociale