🔴LIVE Certifikohen rezultatet, koalicioni NISMA-AKR-PD kalojnë pragun

16:26 | 27 NĂ«ntor 2019

Koalicioni NISMA-AKR-PD përfundimisht kanë kaluar pragun, dhe do të përfaqësohet me gjashtë deputetë, me 5.002%.

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka certifikuar rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të parakohshme për Kuvendin e Republikës së Kosovës./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara