🔮#LIVE| Armend Zemaj flet pĂ«r respektim e masave nĂ« zgjedhjet nĂ« dy komunat e KosovĂ«s

17:49 | 29 NĂ«ntor 2020

Ministri i Shëndetësisë gjatë gjithë ditës ka qëndruar në terren.

Armend  Zemaj ka vëzhguar nga afër procesin e zgjedhjen për respektimi e masave anti-Covid-19, të cilat i marr Qeveria e Kosovës, raporton Arbfresh.info.

Për Arbresh.info ka dhënë detaje për procesin dhe masat për procesin zgjedhor për dy komunat.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara

TĂ« ngjashme