​Walker viziton Policinë e Kosovës

14:34 | 17 Janar 2020

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, priti në një takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker.

Qalaj e njoftoi nga afër mbi angazhimet dhe aktivitetet policore në ruajtjen e rendit dhe sigurisë publike në vend.

Në shenjë mirënjohjeje dhe falënderimi drejtori Qalaj i dhuroi një pllakate policore Walke

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara