​Hykmete Bajrami merr pjesë në komisionin për Mbikëqyrje të Financave Publike

07:48 | 22 Tetor 2020

Paraditen e së enjtes do të mblidhet komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike.

Në këtë komision do të jetë edhe ministrja e Financave, Hykmete Bajrami dhe Auditori i Përgjithshëm i ZKA-së, Besnik Osmani.Sipas njoftimit, komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike do ta bëjë shqyrtimin e raportit vjetor të auditimit për vitin 2019-të.

Komisioni pritet të mblidhet në ora 11:00.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara