Tortë me keçap në Kanada

13:05 | 27 Shtator 2017

Keçapi shkon me pothuajse gjithçka dhe për këtë arsye është shumë i preferuar në të gjithë botën.

Tashmë, duket se kjo salcë do të përdoret gjerësisht edhe në përgatitjen e ëmbëlsirave.

Një recetë e një torte me keçap ka “pushtuar” internetin kohët e fundit dhe shumë persona e kanë provuar atë në shtëpi.

Kjo ëmbëlsirë quhet “Torta e mrekullueshme kanadeze me keçap” dhe të themi të drejtën ka shumë sy.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara