Qëndron i kafshuar nga krokodili për 10 minuta (Video)

10:24 | 23 Mars 2015

Jason McDonald prej më shumë se 10 vitesh kujdeset për krokodilët dhe i njeh ata shumë mirë, çdo vikend kapë krokodilët dhe bënë performancë para vizitorëve po gjërat jo gjithmonë shkojnë ashtu siç ti beson. Ai duke bërë një foto me krokodil u kafshua nga ai por problemi nuk ishte tash kafshimi po si të lirohet nga ai.
Pas 10 minutave përpjekje me ndihmën e te dashurës dhe njërit nga anëtarët ai arriti të lirohet një gjë është e sigurte ai këtë nuk do ta harrojë për një kohë te gjatë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara