Personat me këtë shenjë në horoskop kanë gjasa të bëhen milionerë

21:39 | 22 Korrik 2019

Yjet mund të parashikojnë shumë gjëra.

Dhe tani, të dhënat e reja sugjerojnë se shenjat e horoskopi mund të përcaktojnë edhe statusin financiar.

Nëse shenja juaj e horoskopit është Peshorja,  atëherë konsiderojeni veten me fat.

Një studim ka zbuluar se nga 250 miliarderët në listën e publikuar së fundi nga Forbes, më të shumtit i përkasin shenjës së Peshores, përkatësisht 27 prej tyre.

Në vendin e dytë, vijnë peshqit me 22 miliarderë, të ndjekur nga Gaforrja, Demi, Luani, të gjitha të me nga 20 sosh.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara