Përse ndaluan veturat papritmas? (Video)

20:31 | 22 Prill 2015

Holokausti ishte një ndër ngjarjet më shkatërruese që ka ndodhur në historinë e njerëzimit.
Shumë luftëra dhe gjenocide u zhvilluan gjatë gjithë kohës, dhe secili ishte më i tmerrshëm se tjetri.
Kur lëshohet sirena e Holokaustit, menjëherë të gjithë në komunikacion, ndalen aty ku janë dhe dalin jashtë në shenjë respekti për të gjithë viktimat e asaj kohe./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara