Ngrihet Ujëvara e Niagarës

14:22 | 1 Shkurt 2019

Vorbulla polare në SHBA i ka kthyer ujërat rrjedhëse të Niagaras në një mrekulli magjike spektakolare.

Imazhe të mahnitshme tregojnë formacionet e akullit të krijuara nga uji dhe mjegulla që bien përgjatë brigjeve të rënies dhe lumit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara