Mrekullitë e natyrës

18:49 | 22 Mars 2015

Bota është e pasur me shumë dukuri natyrore. Kjo është një prej mrekullive më mbrenslënse, ku shihen mijëra zogj te ndryshëm duke fluturuar së bashku dhe duke krijuar imazhe të bukura.

bird1

 

flock-of-flying-birds-desktop-wallpaper

 

200399906-001

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara