Mahnitëse, shikojeni si bëjnë patinazh një grup i vajzave (Video)

15:17 | 21 Prill 2015

Trupi i njeriut mund t’i përdorë gjitha pjesët e tij që të bëjë art, duke vallëzuar apo duke bërë patinazh etj., por kur kjo bëhet nga një grupi njerëzish, mund të ndodhë fatkeqësi ose të dalë diçka e bukur që vërtetë të admirohet.
Sinkronizimi i diçkaje të bukur, do të krijojë një mrekulli për sytë.
Një grup vajzash nga Rusia kanë bërë patinazh para një audience, të cilët mbetën të mahnitur sa edhe filluan të qajnë nga emocionet.
Shikojeni si ato shkojnë njëra pas tjetrës dhe krijojnë një iluzion shumë të bukur për audiencën./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara