Kjo është prekëse! (video)

02:31 | 23 Prill 2015

Fëmiu në video vuan nga Sindromi Down, dhe qeni që mund të identifikojë sëmundjen, nuk ndalon së treguari dashurinë e tij ndaj fëmijës. Kjo është një nga gjërat më të rëndësishme që mund t’i japim një personi, e sidomos atyre që vuajnë nga sindromi Down./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara