Infermieria shokohet nga pacientja e saj (Video)

18:59 | 23 Prill 2015

Shikojeni reagimin e infermieres kur sheh se pacientja e saj e paralizuar, ngrihet në këmbë nga karroca për invalid.
Bailey Murril u bë në mënyrë të pashpjegueshme e paralizuar, duke humbur gjitha ndjenjat në këmbë.

Ajo ishte në spital për 11 ditë duke u kujdesur nga infermieria e saj e preferuar.
Bailey riktheu ndjenjat në këmbë përsëri dhe ishte në gjendje të qëndrojë si më parë, ajo u surprizoi infermieren e saj, e cila filloi të bërtas dhe të qajë nga gëzimi.

Më pastaj infermieria tek sa i fshinte lotët i tha vajzës “ të thash se vetëm duhet të kesh besim”/arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara