I bëri një foto djalit në supermarket, një detaj ka habitur të gjithë (Foto)

08:32 | 31 Maj 2017
Një djalë i vogël është fotografuar nga babai i tij në supermarket, dhe tashmë është duke thyer “rrjetin” për shkak të detajit pas fotos.
 
 Kjo foto e ngarkuar në rrjetin social Reddit është bërë një nga fotot më të shpërndara dhe më të komentuara, për shkak se pas djalit ndodhet një i moshuar, i cili rastësisht mban të veshur rrobat që djali ka.
ggf

Kur e ka parë foton, babai i djalit nuk u ka besuar syve dhe ka vendosur menjëherë që ta shpërndajë atë me të tjerët, transmeton mapo.

A mos ndoshta djali do të duket ashtu pas shumë vitesh? Çfarë rastësie!

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara