HBO lanson 14 fotografi nga sezoni i fundit i ‘Game of Thrones’

23:39 | 6 Shkurt 2019

Yjet e telenovelës amerikane ”Game Of Thrones” janë duke u përgatitur për sezonin e fundit të shfaqjes së tyre.

14 foto të reja janë lansuar nga HBO, duke shfaqur emra të mëdhenj, përfshirë Kit Harington, Emilia Clarke dhe Sophie Turner në karakter para premierës së 14 prillit.

Shiko fotografitë:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara