Gjëja e parë që shikoni në këtë foto tregon shumë për raportin tuaj dashuror

11:42 | 9 Mars 2019

1.Trupi i një gruaje të zhveshur Nëse gjëja e parë që syri juaj arriti të kapte është pikërisht ky element atëherë ju jeni një njeri që e shikoni jetën në çift në mënyrë shumë pasionante. Je shumë i dhënë pas eksperiencave që të vijnë në jetë dhe synon të mos ndalosh së jetuari në maksimum në asnjë moment të jetës.

2.Maje lapsi Je një njeri shumë i sinqertë, mendimtar dhe i pjekur. Nuk e duron dot mashtrimin dhe manipulimin. Kështu që as nuk i praktikon, e as nuk duron që të praktikohen mbi ty. Kjo të bën shumë të besueshëm për miqtë, ata do të jenë gjithmonë afër teje duke ditur që nuk do t’i tradhtosh kurrë./tring

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara