Fejohet me shokun më të mirë të djalit, që është vetëm 18 vjeç

19:41 | 9 Prill 2019

Një adoleshent që është i fejuar me nënën e shokut më të mirë thotë se mezi pret të martohet, përkundër asaj që është dy dekada më i ri se ajo.

Chase Gabbard, 18 vjeçar u takua me nënën e tre fëmijëve Jaimee Brown, 39 vjeçe kur ishte 11 vjeç dhe u bë shok i mirë me djalin e saj Jaice, transmeton portali arbresh.info.

Të tronditur nga tërheqja që kishin për njëri tjetrin me dallimin moshor prej 21 viteve, dyshja nisi një lidhje dhe kuptuan se kishin shumë gjëra të përbashkëta.

Ishte Chase ai që puthi për herë të parë Jamiee, dhe që nga atëherë janë të pandashëm.

Pas vetëm dy muajsh takimesh, adoleshenti i propozoi martesë nënës së shokut.

Çifti pretendon se fëmijët e Jaimee nuk e kanë problem lidhjen e tyre, madje i mbështesin fuqishëm./Arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara