Burim uji në mes të shkretëtirës (Video)

10:48 | 19 Prill 2015

Në video shihen disa njerëz të habitur me ujin që buron pa ndalë në mes të shkretëtirës.
Ata ulen dhe e provojnë ujin të shohin nëse është i pijshëm./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara