80 peshkaqenë rrethojnë zhytësit (VIDEO)

09:35 | 30 Shtator 2017

Një grup prej 80 peshkaqenësh është gjëja e fundit që një grup zhytësish në brigjet e Bahamasit duan të përballen.

Një inxhinier na New Jersey, Troy Iloski ka kapur momentin kur ai dhe ekuipazhi i tij po eksploronte në det, rreth 20 metra nën ujë.

Videoja tregonin 50 vjeçarin i cili ruante gjakftohtësinë dhe mundohej të mbante të qetë peshkaqenët, pasi vetëm ashtu mund ta largonte frikën.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara