21 vjeçarja që jeton si bebe, vuan nga traumat e fëmijërisë

16:00 | 5 Qershor 2019

Ajo është 21 vjeç dhe jeton si të ishte thuajse 3 vjeçare. Camille Lola është vajza nga Zvicra e cila kalon 24 orë e veshur me pelena dhe duke luajtur me lodra. Gjithë këtë ajo e bën për të rijetuar fëmijërinë.

Camile ka treguar se gjatë fëmijërisë ka luftuar me diarrenë dhe se nuk kanë qenë aspak të rralla incidentet që e kanë shoqëruar deri në adoleshencë.

E gjithë kjo pranohet nga miqtë e saj por edhe nga familjarët, megjithëse shpesh herë ata e kanë cilësuar këtë si një çmenduri. Lola është tashmë pjesë e komunitetit ‘të të dashuruarve me pelenat e fëmijëve’ (ABDL)

‘Do të doja të kisha një fëmijëri të bukur, dua të korrigjoj jetën time dhe të jetoj në paqe.Jam një fëmijë i trembur dhe nuk flas shumë, por qesh pafund kur jam nëbotën time si një tre vjeçare’ ëshë shprehur 21 vjeçarja. / Daily Star

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara