10 vende sekrete, ku mund t’i fshihni gjërat tuaja me vlerë

15:35 | 13 Nëntor 2019

Ju ndoshta keni tashmë vendet tuaja të preferuara të fshehjes, por a janë ato sa më të sigurta siç dëshironi të jenë?

1. Një vazo me lule është një ide e shkëlqyeshme për një zgjidhje afatgjatë.

2.Vendosni bizhuterine tuaj brenda një qeseje plastike dhe fshiheni në një kavanoz me lëng ose krem.

3.Një lëng frutash ka shumë hapësirë për diçka të çmuar. Vetëm mos harroni ta nxirrni para se të bëni lëngun.


4.Vendosni gjërat e vlefshme tuaj brenda një shishe shampo ose kondicioneri. Mund të jetë gjithashtu një ide e mirë kur jeni me pushime.


5. Në vend që t’i vendosni gjërat tuaja të rëndësishme brenda orizit ose miellit, përdorni një lëng të trashë, si kefir ose kos.


6. Vendosni para në koshin e plehrave, mbulojeni me letër dhe vendosni një qese të rregullt plehash. Gazeta e bën atë të duket sikur koshi është bosh.


7. Një tjetër vend i mirë fshehës është brenda një doreze furça.

8. Plehra e kopshtit është një ide tjetër.


9. Ekziston një shans i mirë që askush të mos kalojë në atlete tuaj të vjetra, për dallim nga një shtresë peshqirësh.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara