Nis edicioni i dytë i Showcase-it Teatror të Kosovës

07:44 | 31 Tetor 2019

Sot nis edicioni i dytë i Showcase-it Teatror të Kosovës, shkruan arbresh.info.

Ky edicion organizohet nga Qendra Multimedia në bashkëpunimin me Teatrin Kombëtar të Kosovës, teatrin e qytetit të Gjilanit dhe teatrin “Adriana” në Ferizaj.

Ngjarja do të mbahet në Teatrin Kombëtar me fillim nga ora 20:00./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara