Leonard Cohen në maj sjell albumin e ri

16:22 | 18 Mars 2015

Legjenda e muzikës Leonard Cohen me 21 maj do të nxjerr albumin e tij të ri.

Këngëtari kanadez do sjell vetëm dy këngë të reja në këtë album,ndërsa 8 këngët e tjera janë këngë që këngëtari i ka kënduar gjatë turneut të tij të fundit.

Në këtë album Cohen sjellë ngjyrat e grupit të tij virtuoz, në harmoni me zërin e tij.

Dy këngët e reja të këtij albumi janë : “Never gave nobody trouble” dhe “Got a little secret”

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara