House of Cards do të rikthehet por me Robin Wright si aktore kryesore

08:43 | 5 Dhjetorë 2017

House of Cards do të rikthehet por me Robin Wright si aktore kryesore

“House of cards” do të rikthehet më sezonin e fundit, por ka Kevin Spacey si aktor kryesor, shkruan theguardian, transmeton arbresh.info.

Sezoni i fundit i “House of cards” do ta ketë aktore kryesore  Robin Wright, e cila luan Mrs Underwood.

Netflix ka vendosur ta rikthejë këtë shfaqja pasi ishte anuluar kur dolën në pah akuzat ndaj Kevin Spacey.

Ai ishte akuzuar për ngacmim seksual dhe pedofili.

Shkaku i rikthimit të shfaqjes është reagimi i madh i fansave./arbesh.info

Shpërndaje në rrjete sociale