Bruge Springsteen dhe Brian Williams në koncertin lamtumirës të Bob Seger në New Jersey

15:40 | 3 Qershor 2019

Bob Seger po i jep lamtumirën karrierës së tij muzikore, dhe së fundi pranoi një përshëndetje të ngrohtë nga New Jersey ku edhe performoi.

Mes të pranishmëve ishin edhe dy ikonat e këtij shteti amerikan, Bruce Springsteen dhe Brian Williams, të cilëve Seger ua kushtoi këngën “Treni i qendrës së qytetit” nga Tom Waits.

“Dua t’i falënderoj Bruce Springsteen dhe Brian Williams që erdhën sot. Dy djemtë e mi nga Jersey”, ka thënë Bob Seger.

Sidoqoftë, Springsteen nuk iu bashkua Seger-it në skenë, por shijoi performancën e tij në cilësinë e në fansi.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara