Vajza 11-muajshe urren të prekë barin, reagimi i saj do ju bëj të qeshni

01:58 | 11 Qershor 2017

Një vajzë 11-muajshe e urren që të prekë barin, megjithatë prindërit e saj Pazi D dhe Lauren nga Gjeorgjia provuan që ta vendosnin në lulishten e oborrit të tyre ndërkohë që luanin me të.

Por reagimi i Kai ka qenë i pabesueshëm.

Momenti i adhureshëm është filmuar nga  nënën e saj dhe video është bërë virale në internet.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara