Taksisti frenon papritmas, pasagjeres i ‘stampohet’ fytyra në pjesën e pasme të ulëses

13:39 | 8 Korrik 2018

Jim McNee ishte duke e transportuar një pasagjere nëpër Glasgow të Anglisë, kur iu desh të frenonte papritmas, pasi para tij ndaloi një veturë.

Për pasojë, pasagjerja u lëkund dhe u përplas lehtë në pjesën e pasme të mbështetëses së kokës, transmeton Telegrafi.

Kjo bëri që grimi që kishte vendosur, të kaloi në sipërfaqe dhe të duket sikur aty iu ‘stampua’ fytyra.

“Tani kam në veturë një vepër arti, që nuk do ta largojë kurrë”, ka thënë McNee, duke shtuar se kjo i ka pëlqyer edhe pasagjeres, e cila nuk është larguar pa bërë fotografi. /Telegrafi/

Shpërndaje në rrjete sociale