Shkelma kokës, pamje shokuese nga sherri mes vajzave

00:50 | 3 Dhjetor 2018

Një grup vajzash janë filmuar duke u zënë jashtë restorantit McDonald’s. Pamjet shokuese tregojnë se si njëra prej tyre u rrëzua në tokë dhe një vajzë tjetër e qëllonte me shkelma në kokë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 9:35 të mbrëmjes të së premtes në Glasgow të Anglisë. Disa burra të sigurisë u përpoqën ti ndanin teksa ato kapeshin për flokësh e përplasnin njëra-tjetrën në tokë.

Disa njerëz po qëndronin aty për të parë incidentin, kur një burrë u afrua të merrte vajzën e shtrirë në tokë që merrte vazhdimisht shkelma në kokë.

Nuk është bërë ende asnjë arrestim dhe nuk është zbuluar shkaku i sherrit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara