Regjisori Apolloni ironizon me Kurtin e Thaçin rreth lirisë së lëvizjes

01:23 | 24 Mars 2020

Regjisori Ben Apolloni, përmes një statusi në Facebook, ka ironizuar me situatën që është krijuar gjatë natës së djeshme në Kosovë.

Pas vendimit të Qeverisë për ndalimin e lëvizjes së lirë të qytetarëve, për shkak të koronavirusit, ka reaguar Presidenti Hashim Thaqi, i cili ka deklaruar se vendimi i qeverisë është shkelje e Kushtetutës, shkruan portal arbresh.info

Vendimi ka sjellë reagimin e shumë politikanëve në Kosovë, por nuk kanë munguar as irontë me situatën e krijuar.

Reagimi i Ben Apollonit:

Kush është me Albinin, mos dilni.
Kush është me Thaçin, dilni
Kush është me Limën, rrini në prag t’derës.

Dhe kështu të gjithë do të jemi të lumtur. 😂/arbresh.info/

Kush është me Albinin, mos dilni.Kush është me Thaçin, dilniKush është me Limën, rrini në prag t'derës.Dhe kështu të gjithë do të jemi të lumtur. 😂

Publiée par Ben Apolloni sur Lundi 23 mars 2020

Lajmet më të lexuara