Qeni xheloz nuk lë çiftin të puthet

22:48 | 4 Dhjetor 2018

Lojtari rus i hokejit në akull, Alexander Ovechkin, po shkëmbente një puthje të nxehtë me gruan e tij Anastasia, kur qeni i tij u bë xheloz dhe kërceu mes tyre për t’u bashkuar në momentin intim të çiftit.

Videoja e këtij momenti u postua në Instagram dhe tregon puthjen pasiononte, ku ndërhyn qeni i zi.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara