Propozim martese që të lë pa mend – 16 tanke…

10:35 | 19 Shkurt 2020

Një propozim martese e bë në Rusi, aktualisht është duke u përfolur nga e gjithë bota.

Një ushtar në Rusi i propozoi të dashurës së tij martesë në mes të 16 tankeve në formë të zemrës, transmeton arbresh.info.

Ndërkaq kanali i ushtrisë ruse publikoi pamjet emocionuese të çiftit ku 16 tanke marrin formën e një zemre.

Me të dashurën e saj që ia kishte mbyllur sytë, ai bëri një ecje romantike në mes të 16 tankeve të tipit T-72B3, në poligonin alabino që gjendet në një pjesë rurale të rajonit të Moskës.

Më pas, i riu rus u ndal në mes të zemrës ku dhe u gjunjëzua për t’i propozuar martesë të dashurës së tij.

Ndërkaq mediat ruse raportojnë se gruaja e re pranoi propozimin martesës që ia bëri i dashuri.

Nga ana tjetër, këto momente romantike u publikuan nga kanali i ushtrisë ruse Zvezda./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara