Po raportonte live, fëmija i hyn në studio

22:29 | 10 Tetor 2019

Një ngjarje e rrallë është regjistruar në studion e transmetimit Live të NBC, ku moderatores Courtney Kube i është future djali në studio dhe është përpjekur ta përqafojë.

Edhe pse në një moment gazetarja nuk mundi ta mbajë të qeshur kur I biri hyri në studio, ajo ka arritur që ta menaxhojë më së miri situatën dhe të mos e ndërpresë transmetimin.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara