Nusja rrihet keq me vjehrrën, me boksa e shuplaka

16:04 | 6 Nëntor 2018

Nusja dhe vjehrra asnjëherë nuk do të gjejnë paqe mes vete.

Edhe nga lashtësia vjehrra dhe nusja kanë qenë dy rivale të ashpra e shpeshherë me kacafytje të mëdha.

Siç shihet në këtë video kacafytja në kuzhinë ka kaluar edhe kufijtë ku nusja e ka kapur për flokësh vjehrrën.

Për më shumë shikoni videon:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara