Nusja bën hyrje të hatashme, twerk për mysafirët

19:44 | 12 Shtatorë 2018

Një nuse nga Teksasi është shndërruar në një sensacion interneti, pas performancës së saj për dhëndrin dhe mysafirët.

Ajo bëri një twerk që nuk do të harrohet kurrë, transmeton portali arbresh.info.

Stephanie Payne u shfaqet me veshje dramatike, me pantallona të shkurtra të zeza dhe një maskë Mardi Grass dhe nisi të vallëzojë.

Ajo gjithashtu kishte një palë çizme mbi gjunjë ku bëri një salto me të hyrë.

Kjo definitivisht që nuk ishte një dasmë e zakonshme për çiftin./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara