Nuk i pëlqen si vishet, babai i jep vajzës një mësim të mirë

10:08 | 20 Qershor 2019

Një baba, jo shumë i kënaqur me mënyrën se si vajza e tij vishet, ka zgjedhur një mënyrë interesante për t’i dhënë një mësim.

Burri nga Florida nuk ishte i kënaqur me pantallonat e shkurtra të së bijës, kështu që zgjodhi një metodë jo shumë tradicionale për t’ia përcjellë mesazhin.

Ai i veshi vetë një palë pantallona të shkurta dhe i shkoi në dhomë duke i treguar si dukej.

Vajza Kendall Hilley, mund të shihet duke qeshur ndërsa shihte babain e saj të veshur me pantallona tepër të shkurtra t’i hynte në dhomë.

Zoti Hilley më pas e ndau videon gazmore në faqen e tij në Facebook.

Më pas, Kendall u shfaq në një foto me të atin, “fitimtar” ndërsa rrinte gjithë turp përkrah babait Jason që po mbante pantallona më të shkurtra se ajo vetë.

Publiée par Jason Hilley sur Mercredi 12 juin 2019

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara