Në vend të arkivolit, varros babain me BMW-në e re

20:06 | 11 Qershorë 2018

Një  burrë  nga Nigeria i ka lë në  pa mend banorë t e zonë n, pasi vendosi të  varrosë  babain e tij me një  BMW të  re.

Pamjet e varrosjes janë  bërë  virale, transmeton portali arbresh.info

Sipas Naij, njeriu i identifikuar vetëm si Azubuike, humbi të atin kohët e fundit dhe vendosi ta nderonte atë duke e varrosur atë në “një makinë luksoze që do të përdoret si arkivol”.

Pas publikimit të  lajmit, një  numë r i madh njerë zish janë  shprehur në  mediat sociale.

Disa kanë  komentuar duke thë në  se prindërve duhet plotë suar dë shira sa janë  gjallë  dhe jo pasi të  vdesin./arbresh.info/

Rich Nigerian man buries his father in a brand new BMW used as coffin.

Gepostet von Taxi Times am Sonntag, 10. Juni 2018

Shpërndaje në rrjete sociale