Mbledhja online, gabimisht shefja e kthen veten në patate

23:22 | 1 Prill 2020

Një mbledhje e një kompanie nuk ka ecur si duhet, megjithatë është marrë me humor nga të gjithë.

Aksidentalisht, shefja ka kthyer veten në patate dhe gjatë takimit ‘është pjekur’, transmeton portal arbresh.info

Liza Ocampo ishte në mes të një mbledhje të rëndësishme kur shqypi içka gabimisht dhe e ktheu kokën në një patate.

Ajo nuk e kishte idenë se si të fikte filtrin, kështuqë gjatë gjithë takimit ajo qëndroi me kokën në formë të patates.

Një nga punonjësit e saj e ndau këtë moment në mediat sociale, ku u prit me shumë humor nga ndjekësit dhe ndër të tjera, disa kërkuan se si mund të bënin të njejtën gjë me punëtorët e tyre.

Megjithatë, lajmi i mirë është se punëtorja që ndau këtë pjesë në median sociale nuk do të përjashtohet nga puna./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara