Marketit në Drenicë ia lënë emrin e Vlora Çitakut

22:20 | 31 Janar 2019

Duket se kosovarët e duan shumë ambasadoren e Kosovës në Amerikë.

Vlora është emër i shpeshtë në Kosovë. Porse rrallëherë shohim që emri dhe mbiemri i ambasadores Vlora Çitaku të gjinden edhe në markete.

Një fotografi me një shitore që mban emrin e ambasadores sonë në Amerikë, Vlora Çitaku, po merr vëmendjen e rrjeteve sociale.

Sipas përshkrimit marketi i bie të jetë në fshatin Runik të komunës së Skenderajt, rajonit të Drenicës.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara