Mamaja i lë prezervativin djalit tek koka e krevatit! Mesazhi i saj do ju bëjë të qeshni me lot

01:51 | 1 Shkurt 2018

Kjo histori është bërë virale! Mesa duket një mama e kujdesshme vendosi t’i lërë një postim djalit të saj, përpara takimit që do kishte ai me një vajzë. 

E shqetësuar se ai do bënte seks të pambrojtur, mamaja i la një prezervativ.

“E di që je rritur tani dhe unë jam krenare për ty. Kur të vijë Ashley sonte, nëse gjërat bëhen serioze, sigurohu që të jesh i mbrojtur. Përdor këtë,”shkruante ajo.

Nuk është kjo arsyeja përse rrjeti po qesh me këtë mama.

Sipas tyre, ajo e ka gozhduar prezervativin.

E në këtë mënyrë, i ka bërë vrima, duke e bërë të papërdorshëm./kosovarja/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara