Lutfi Haziri figuron në Wikipedia edhe si muzikant

11:34 | 7 Nëntor 2019

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, figuron në Wikipedia si muzikant.

Në biografinë e tij, përveç të dhënave në lidhje me vendlindjen, shkollimin dhe veprimtarinë e tij, aty figuron të jetë edhe muzikant, shkruan arbresh.info.

Po ashtu sipas këtyre të dhënave, Haziri nesër feston ditëlindjen e 50’të./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara