Kosovari e ‘shkulë’ boksin në Ulqin

01:17 | 7 Korrik 2018

Mbrëmja në plazhin e Ulqinit mbetet padyshim atraksioni më i mirë për të rinjtë shqiptarë. Përpos kafiterive dhe lokeve të natës, disa prej kosovarëve shfrytëzojnë edhe lojëra të ndryshme që gjenden rreth plazhit.

Në një video të dërguar në “Indeksonline” shihet një drenicas i cili godet fuqishëm boksin. Mirëpo, pronari i këtij mjeti nuk pati punë më atë natë.

Për më shumë, shikojini pamjet:

Kosovarët në Ulqin

Drenicaku me një veprim të "çuditshëm" në plazhin e Ulqinit … lexojeni lajmin në "Indeksonline"

Gepostet von IndeksOnline am Freitag, 6. Juli 2018

Shpërndaje në rrjete sociale