Kjo femër sa e bukur aq edhe xheloze, shikoni se çfarë dhurate interesante i bënë të dashurit të saj për ditëlindje

10:08 | 5 Shkurt 2019

Një femër nga Mançesteri i ka bërë të dashurit të saj një dhuratë jo shumë të zakonshme për ditëlindjen e tij.

Kështu, Holli Cockerill 24 vjeçe, i ka bërë të dashurit të saj 28 vjeç një dhuratë të veçantë. Ajo i ka dhuruar atij një bluzë, teksa në të është fytyra e saj.

Holli ke ka bërë këtë veprim për disa arsye, ajo ka paralajmëruar vajzat e tjera se mashkulli i saj është i zënë dhe se ato nuk duhet ta shikojnë atë.

Fotografitë e çiftit në fjalë janë shpërndarë në faqe të ndryshme, dhe kanë marrë pëlqime tëshumta, teksa veprimi në fjalë po konsiderohet si qesharak.

Mësohet se çifti në fjalë janë bashkë me njëri-tjetrin për më shumë se 7 vite.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara