Këto befasi të dasmave askush nuk i pret

14:08 | 27 Maj 2019

Dasma nuk vetëm është njëra prej ngjarjeve më të rëndësishme në jetën e një çifti, por gjithashtu edhe një test i vërtetë për sistemin e tyre nervor.

Pavarësisht se me sa kujdes e planifikoni, universi ka sërish disa befasi të përgatitura për ju në këtë ditë të veçantë.

Ne zgjodhëm temën e dasmës dhe ndamë disa fotografi me komplote të pazakonta.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara