Joe Biden ka zgjedhur shakanë më të mirë sa ishte zëvendës i Obamës

18:44 | 6 Shkurt 2018

Nga shakatë e panumërta që ishin bërë me Joe Biden dhe Barak Obamën, ish presidenti ka zgjedhur më të preferuarën, shkuan arbresh.info.

Ai e ka bërë të ditur përmes një postimi në Twitter.

Kjo është shakaja më e bukur sipas tij

 

Biden: a nuk është bukur kështu.

Obama: Joe nuk do ta lë gruan për ty!

Biden: Po ti më ke thënë që do të jemi bashkë gjithmonë!

Obama: për tetë vite Joe, veç për tetë vite.

Shpërndaje në rrjete sociale