Gruaja godet burrin me fshesë në mes të Pogradecit

23:48 | 7 Shkurt 2019

Dhuna ndaj grave është një fenomen shqetësues në Shqipëri, por nga Pogradeci vjen edhe ana tjetër e medaljes.

Një video e shpërndarë në rrjetet sociale tregon dhunën e ushtruar nga një grua ndaj bashkëshortit të saj.

Në video dallohet teksa ajo ushtron dhunë me këmbë dhe duar, madje deri në përdorimin e fshesës./lapsi.al/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara