Fotografi të mrekullueshme të foshnjave të sapolindur dhe kafshëve

00:24 | 3 Maj 2018

Fotografitë  e bëra në Londër nga fotografja Sujata Setia, 35 vjece, tregon imazhe të foshnjeve të sapolindura me kafshë shtëpiake së bashku.

Fëmijët duke fjetur pranë qenve, macave, madje edhe zogjve, janë thjeshtë të mrekullueshme./Indeksonline/

Shikoni këto foto:

            

 

Shpërndaje në rrjete sociale